Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024

Technolog Odzieży

  • Warszawa, mazowieckie

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie technologii pod określony model odzieży do systemu Stream Soft.
  • Obliczanie zużycia tkanin na podstawie wzoru przeszytego, wzoru klienta lub wytycznych z rysunku.
  • Opracowywanie specyfikacji technicznych związanych z produkcją odzieży.
  • Współpraca z zespołem konstruktorów i produkcji w celu optymalizacji procesów technologicznych.
  • Przygotowywanie kart tkanin do powierzonych zleceń przetargowych.
  • Współpraca z dziełem zaopatrzenia.
  • Zamawianie tkanin, dodatków oraz wypełnenie odpowiednich dokumentów obiegowych związanych z ich rozliczaniem.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy jako Technolog Odzieży.
  • Umiejętność obliczania zużycia tkanin na podstawie różnych wzorów i wytycznych.
  • Znajomość procesów technologicznych związanych z produkcją odzieży.
  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR QUALITY POLSKA SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 30-686 Kraków ul. Podedworze 33, NIP: 6772392902 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.