Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024
Nord Energy Poland S.A.

Stanowisko pracy: Asystent księgowości

  • Gdańsk, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma Nord Energy Poland S.A poszukuje asystenta księgowości, która/y będzie odpowiedzialna/y za weryfikację faktur, płatności, tworzenie raportów finansowych oraz współpracy z biurem rachunkowym.

Obowiązki

  • Współpraca z biurem rachunkowym
  • Przygotowywanie raportów dla zarządu
  • Monitorowanie i analiza transakcji finansowych
  • Ewidencja środków trwałych
  • Kontrolowanie poprawności faktur składanych do rozliczeń
  • Dbanie o dobro firmy oraz tworzenia jej pozytywnego wizerunku u klientów i kontrahentów

Wymagania

  • Biegła obsługa komputera w szczególności pakietu MS Office
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów podatkowych i prawa finansowego
  • Dokładność, samodyscyplina i organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rozwinięte umiejętności analityczne

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazne środowisko pracy

  • Zapraszam do kontaktu 793-532-916