Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024

Technolog żywności - Specjalista ds. rozwoju produktu

  • Lipsko, mazowieckie pow. lipski

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie receptur i prowadzenie prób technologicznych w zakresie produkcji; przetworów owocowych – w skali laboratoryjnej oraz produkcyjnej;
  • Wdrażanie nowych produktów do regularnej produkcji;
  • Zatwierdzanie surowców do produkcji;
  • Nadzór nad procesem produkcji – produkty owocowe;
  • Przygotowywanie próbek produktów dla klientów;
  • udział w tworzeniu specyfikacji dla klientów;
  • Tworzenie/aktualizacja danych produktów w programie produkcyjno-magazynowym;
  • Współpraca z działem sprzedaży, jakości i produkcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe;
  • Znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja w mowie i w piśmie);
  • Wiedza na temat technologii produkcji przetworów owocowych;
  • Znajomość przepisów polskiego i europejskiego prawa żywnościowego;
  • Umiejętność współpracy w środowisku międzynarodowym;
  • Pracowitość, dokładność;
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość pracy ciekawej pracy w zawodzie
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju w strukturze Firmy/Grupy