Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024
  • Gdynia, pomorskie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Inżynier Budowy

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpraca na budowie z ekipami podwykonawców i brygad pracowników fizycznych,
  • Kontrola jakości prowadzonych robót, kontrola oraz planowanie harmonogramu,
  • Kontrola przestrzegania przepisów BHP i ppoż,
  • Analiza dokumentacji technicznej - sprawdzenie przedmiarów robót,
  • Przygotowanie zapytań ofertowych dla dostawców,
  • Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i dystrybucja dokumentacji technicznej,
  • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym,
  • Doświadczenie na stanowisku Inżyniera Budowy w branży ogólnobudowlanej - minimum rok,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dyscyplina pracy,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność,
  • Komunikatywność i inicjatywa w działaniu,
  • Nastawienie na realizację celów.

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Program rozwoju: Uniwersystet DORACO
  • Paczki dla Pracowników i ich rodzin
  • Zabawy okolicznościowe dla dzieci