Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024
ATN Service ApS

Operator CNC ZA GRANICA

  • Skarszewy, pomorskie pow. starogardzki

Programista

Umowa o pracę

Pełny etat

ATN Service ApS jest wiodącą agencją pracy zlokalizowaną w Brande w Danii. Prowadzimy rekrutację dla wielu duńskich firm działających w sektorze stalowym. Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem poszukuje doświadczonych pracowników do dłuższej lub stałej współpracy na terenie Danii. Jesteś doświadczonym spawaczem, chcesz rozwijać swoje umiejętności? Zależy ci na pracy długoterminowej i zatrudnieniu na duńskich warunkach? Zaaplikuj na to stanowisko. Jako duńska agencja pracy zapewnimy ci rozwój, dobre warunki pracy i pomoc. Operator CNC tokarek karuzelowe w Danii praca od zaraz. Poszukujemy dla naszego klienta najlepszych pracowników. Pomagamy w kwestii zakwaterowania oraz spraw formalnych. Klient oferuje prace w rotacji 3/1. Około 50-60 godzin tygodniowo.

Wymagania

  • Doświadczenie jako operator CNC
  • Język angielski minimum w stopniu komunikatywnym
  • Kultura osobista i zapał do pracy

Obowiązki

  • obsługa CNC-tokarek karuzelowych Sedin(chęć nauki)
  • obróbka części z metalu
  • kontrola jakości
  • nadzór przebiegu pracy maszyny
  • wymiana narzędzi
  • ustawianie maszyny
  • umiejętność programowania mile widziane

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o duńską umowę o pracę lub B2B,
  • Rotacja 3/1
  • 190kr/h
  • około 50-60h w tygodniu
  • pomoc w zakwaterowaniu
  • pomoc w formalnościach w języku angielskim oraz polskim