Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

jest niezależnym polskim producentem materiałów spawalniczych, specjalizującym się w produkcji elektrod i drutów spawalniczych dla wielu zastosowań i branż. Istniejemy na rynku od ponad 30 lat.

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Miejsce pracy: SOSNOWIEC

Obowiązki

  • Praca na określonym odcinku linii produkcyjnej, odbiór asortymentu z linii produkcyjnej/tworzenie wsadów do maszyny/pakowanie wyrobów.
  • Właściwe i terminowe realizowanie planów produkcyjnych
  • Przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych
  • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy
  • Zawiadamianie przełożonego o problemach, zagrożeniach i awariach podczas produkcji

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe – mile widziana mechanika, budowa maszyn
  • Praktyka w obsłudze maszyn i urządzeń. Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Nastawienie na jakość, efektywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Motywacja i chęć do pracy
  • Znajomość podstaw obsługi komputera

Oferujemy

  • Jeśli chcesz pracować stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku to prześlij do nas swoje CV,
  • Proponujemy Ci:
  • Umowę o pracę
  • W chwili obecnej pracę w systemie 1 zmianowym (6.oo do 14.oo)
  • Dodatkowo płatne soboty (nie pracujemy we wszystkie soboty, praca w soboty nieobowiązkowa, ale mile widziana)
  • Wynagrodzenie w systemie akordowym, adekwatne do umiejętności i zgodne ze strukturą
  • Zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Możliwość realizacji swoich pomysłów i rozwiązań
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet SmartLunch i bogaty pakiet socjalny
  • Bardzo dobre warunki i narzędzia pracy

  • Czekamy właśnie na Ciebie!
  • Firma Metalweld zastrzega sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy nadesłanych ofert
  • Pracodawca informuje, że chroni dane osobowe Kandydata w sposób opisany na stronie internetowej pod adresem

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez METALWELD FIPROM POLSKA spółka z o.o. 41-200 Sosnowiec Mikołajczyka 57, NIP: 6460014260 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.