Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
  • Gdynia, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Michael Page Finance & Human Resources - W centrum naszej działalności znajdują się tysiące ludzi, których życie odmieniliśmy znajdując im nową pracę oraz wyjątkowa jakość usług, które świadczymy naszym klientom i kandydatom. Z dumą wyznaczamy standardy na rynku rekrutacyjnym, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu połączonemu ze zrozumieniem osobistych motywacji, stwarzamy naszym kandydatom okazję do realizacji pełni ich potencjału.

Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą poszukującym członków swojego zespołu, czy kandydatem, który chce rozwinąć swoją karierę, Michael Page oferuje Ci zespół który zrozumie Twoje potrzeby. Wraz z Page Executive i Page Outsourcing, Michael Page jest częścią PageGroup. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza pomoże Ci osiągnąć Twoje cele – niezależnie od tego czy szukasz pracownika, czy też nowego miejsca pracy.

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie zgodności ksiąg rachunkowych z obowiązującymi przepisami UoR oraz przepisami prawa podatkowego dla dwóch podmiotów z grupy, konsolidacja sprawozdań statutowych;
  • Zarządzanie 8-osobowym zespołem księgowym, w tym sprawne delegowanie i rozliczanie zadań oraz rozwój pracowników w obszarze kompetencji twardych i miękkich;
  • Kompleksowa koordynacja procesów zamknięcia miesiąca i roku, w tym przygotowywanie comiesięcznych raportów finansowych;
  • Zapewnienie poprawności i terminowości sprawozdawczości statutowej, podatkowej i prawnej (obowiązek raportowania do US, NBP, GUS, inne);
  • Monitorowanie zmian w krajowym prawie podatkowym oraz informowanie i koordynowanie zmian w organizacji;
  • Reprezentacja Spółek przed krajowymi jednostkami kontroli finansowo-podatkowej;
  • Bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Finansowym Grupy;
  • Udział w projektach funkcyjnych i cross-funkcyjnych zorientowanych na wdrożenia i optymalizacje (obecnie w spółce trwa wdrożenie nowego systemu klasy ERP);
  • Zadania wynikające z audytu procesów wewnętrznych;
  • Tworzenie procedur i instrukcji oraz prowadzenie szkoleń wewnętrznych w zakresie rachunkowości;
  • Współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia lub pokrewne);
  • Uprawnienia Biegłego Rewidenta/Doradcy Podatkowego/certyfikat ACCA będę mile widziane;
  • 3-5-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w rosnących podmiotach o dużej kompleksowości procesów;
  • Bardzo dobra teoretyczna i praktyczna wiedza z obszaru rachunkowości finansowej (UoR) i podatkowej, mile widziane doświadczenie w konsolidacji sprawozdań finansowych i wycenie kontraktów długoterminowych;
  • Wysokie umiejętności menedżerskie, w tym doświadczenie w rekrutacji, onboarding'u, delegowaniu zadań, rozwoju pracowników;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1);
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w tym zaawansowany MS Excel), doświadczenie w pracy na systemie klasy ERP (mile widziana znajomość Ms Dynamics AX).
  • Wysokie umiejętności w obszarze komunikacji, przedsiębiorczość, inicjatywa, nastawienie na optymalizację/automatyzację procesów księgowych, doskonała organizacja pracy własnej i zespołu, odpowiedzialność i terminowość

Oferujemy

  • Szansa na długofalowy rozwój kompetencyjny w szybko rosnącej organizacji;
  • Możliwość udziału w wielu ciekawych projektach rozwojowych;
  • Atrakcyjny budżet szkoleniowy i premiowy;
  • Rynkowe warunki zatrudnienia (wynagrodzenie, pakiet benefitów).
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Michael Page Finance & Human Resources 40-007 Katowice Uniwersytecka 13, NIP: 5252345586 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.