• Katowice, śląskie

Opiekun

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: WYMAGANE KWALIFIKACJE:
    Opcja 1: Wykształcenie zasadnicze branżowe lub zasadnicze zawodowe, co najmniej roczne doświadczenie w pracy z osobami bezdomnymi oraz mile widziane ukończone szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
    - lub -
    Opcja 2: Wykształcenie co najmniej średnie lub średnie branżowe oraz mile widziane ukończone szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
    /// Dla osób które nie posiadają kursu pierwszej pomocy zleceniodawca pokrywa koszty jego wyrobienia, gdyż jest on niezbędny do podjęcia pracy. ///
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 27,70 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)