• Jastrzębie-Zdrój, śląskie pow. Jastrzębie-Zdrój

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Uprawnienia: komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność,umiejętność organizacji pracy własnej i zespołowej,uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego oraz wózków widłowych
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 900 do 5 700 PLN
  • Opis wynagrodzenia: - Praca w firmie należącej do Grupy Kapitałowej JSW
    - Miesięczne premie uznaniowe
    - Coroczne nagrody z okazji Dnia Branżowego
    - Możliwość uzyskania środków finansowych z KZP
    - Profesjonalne szkolenia
    - Praca w stabilnej firmie
    - Program grupowego ubezpieczenia dla pracowników JZR Sp. z o.o. oraz ich współmałżonków i dzieci
    - Możliwość przynależenia do Programu Fundacji Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej
    Miejsce pracy (Wydziały Remontowe JZR Sp. z o.o.: Pniówek)
    Pierwsza umowa na okres próbny, kolejna na czas określony i następna czas nieokreślony.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)