Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta - Ekspol

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Ekspol”
  • Grudziądz, kujawsko-pomorskie pow. Grudziądz

Handlowiec

Umowa o pracę

Ekspol to firma z 30-letnim doświadczeniem. Zajmujemy się sprzedażą i montażem stolarki okiennej, drzwiowej i podłogowej. Obsługujemy klientów indywidualnych i inwestycyjnych. Jesteśmy firmą rozpoznawalną, cieszącą się doskonałą opinią i taką chcemy pozostać.

Szukamy do naszego zespołu Specjalisty ds. sprzedaży i obsługi klienta w dziale okiennym Oknoplast.

Zakres obowiązków:
- obsługa klienta
- przygotowanie ofert dopasowanych do potrzeb klienta
- negocjowanie i tworzenie zamówień
- koordynowanie bieżących projektów

Nasze wymagania:
- doświadczenie w branży okiennej
- umiejetność czytania rys. technicznego
- umiejetność komunikacji z klientem
- punktualność/terminowość
- umiejetność pracy w zespole
- kreatywność
- chęć zdobywania nowej wiedzy, rozwoju i poszerzanie swoich kwalifikacji
- gotowość do uczestnictwa w szkoleniach produktowych oraz targach branżowych
- prawo jazdy kat. B
- znajomość programów: Microsoft Excel, Adobe Acrobat (mile widziana)

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- wynagrodzenie stałe (uzgodnione w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej)
- szkolenia niezbędne do pracy na ww. stanowisku
- pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

Jeśli pasujesz pod zakres obowiązków, nasze oczekiwania i to co oferujemy wyślij swoje CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)