Młodszy Księgowy z językiem francuskim

HTH Recruitment
  • Łódź, łódzkie

Księgowy

Umowa o pracę

Młodszy Księgowości z Językiem Francuskim będzie odpowiedzialny za obszar płatności dla operacji francuskojęzycznych.

Twoje główne obowiązki będą obejmować:

Przetwarzanie faktur i korekt w systemie SAP.
Dokonywanie ustaleń podatkowych i interpretacja pozycji opodatkowanych i nieopodatkowanych.
Monitorowanie sald debetowych na rachunkach zobowiązań oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów z zablokowanymi fakturami.
Rekoncyliacja kont księgowych.
Zarządzanie korespondencją zewnętrzną i wewnętrzną z dostawcami za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu oraz udzielanie wsparcia kolegom z zespołu.
Współpraca przy projektach działu mających na celu poprawę efektywności i jakości procesów.

Czekamy na kandydatów spełniających następujące kryteria:

Wykształcenie wyższe kierunkowe (księgowość, finanse lub pokrewne).
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i francuskiego.
Silne umiejętności analityczne i dokładność.
Umiejętność pracy w zespole i podejście oparte na współpracy.
Znajomość systemu SAP.

Benefity na które możesz liczyć:

Możliwość rzeczywistego wpływu na działalność firmy.
Dostęp do szkoleń, wymiany wiedzy i doświadczenia zdobywanego podczas pracy z ekspertami branży.
Stabilne warunki pracy na podstawie umowy o pracę.
Elastyczny system pracy hybrydowej.
Pakiet świadczeń obejmujący opiekę medyczną, kartę sportową oraz ubezpieczenie na życie.
Spotkania integracyjne w celu wspierania współpracy.
Wyjątkowo przyjazna atmosfera pracy z silnym wsparciem zespołu.
Nowoczesne biuro dogodnie zlokalizowane w Łodzi.

Jeśli jesteś gotowy/a podjąć to ekscytujące wyzwanie aplikuj już teraz!
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)