Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
M2C Facility Solution Polska Sp. z o.o.

Technik obiektu / Konserwator

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 4 242-6 900 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Technik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Grupa M2C posiada siedziby w 11 krajach na dwóch kontynentach. Działamy od blisko 30 lat. W Polsce świadczymy głównie usługi związane z ochroną obiektów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do zespołu w Warszawie kandydatów do pracy

na stanowisko:

Technik Obiektu

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków

  • Obsługa techniczna budynku
  • Utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów, instalacji i urządzeń technicznych
  • Wykonywanie drobnych prac montażowych, elektrycznych, hydraulicznych i maszynowych
  • Bieżąca konserwacja pozostałego wyposażenia budynku takich jak drzwi, okna, ściany, podłoga, sufit jak i również zewnętrznego obszaru firmy
  • Wykonywanie planowanych przeglądów stanu technicznego urządzeń, budynku i instalacji
  • Zachowanie, jakości i terminowości wykonanej usługi

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Uprawnienia SEP gr.I
  • Umiejętności wykonywania prac konserwacyjnych i instalacyjnych
  • Znajomość przepisów pożarowych
  • Umiejętność obsługi komputera oraz programów (Word, Excel)
  • Umiejętność pracy zespołowej i wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Umowę o pracę/zlecenie/B2B

  • Elastyczny grafik

  • Wypłata wynagrodzenia zawsze na czas

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Narzędzia potrzebne do pracy

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez M2C Facility Solutions Polska Sp. z o.o. Katowice 40-602 ul.Kolejowa 57, NIP: 9542843656 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.