Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
e-work HR Company Poland

Czynności pomocnicze przy pakowaniu drobnych elementów - Stryków

  • Stryków, łódzkie pow. zgierski

Pracownik fizyczny

Umowa zlecenie

Pełny etat

Praca stacjonarna

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o. (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko:

CZYNNOŚCI POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU

Miejsce pracy: Sosnowiec Pieńki k. Strykowa

Zakres obowiązków

  • Pakowanie, sortowanie, kompletacja
  • Utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego
  • Proste prace magazynowe

Wymagania

  • Zdolności manualne
  • Dokładność i spostrzegawczość
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia – umowa zlecenie
  • Pracę w systemie 3-zmianowym -> możliwość wyboru zmiany, a nawet dni!
  • Stawkę godzinową 27,70 – 29,70 zł brutto* (studenci/uczniowi stawka netto)
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Bezpłatny transport do/z pracy z wielu miejscowości
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest e-work HR Company Poland Sp. z o.o. 90-117 Łódź Narutowicza 7/9, NIP: 7262395049. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • 1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez e-work S.p.A., e-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.
    2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez e-work S.p.A., e-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.