Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
ZIARN-POL sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy – Doradca Terenowy AGRO

  • Pomorskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

ZIARN-POL Sp. z o.o. z siedzibą w Górki 22B, gm. Kwidzyn, województwo pomorskie, zajmuje się skupem i sprzedażą zbóż, rzepaku, roślin strączkowych oraz sprzedażą środków do produkcji rolnej
tj. nawozy, materiał siewny, środki ochrony roślin. Ponadto spółka zajmuje się hurtową sprzedażą paliw płynnych oraz zbiorników do ich przechowywania. Naszymi klientami są głównie gospodarstwa rolne, ale zaopatrujemy również firmy handlowe oraz w przypadku paliw, firmy transportowe i produkcyjne.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej www.ziarnpol.pl

Przedstawiciel Handlowy – Doradca Terenowy AGRO / HANDLOWIEC / ROLNICTWO

Przedstawiciele działają na ustalonym wcześniej terenie. Zazwyczaj jest to powiat zamieszkania pracownika i powiaty ościenne, szczegóły zostaną uzgodnione podczas rekrutacji.

Zakres obowiązków

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • wyszukiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie relacji z obecnymi,
  • sprzedaż produktów z oferty firmy,
  • skup płodów rolnych,
  • negocjowanie i podpisywanie umów oraz finalizowanie sprzedaży,
  • współpraca z Biurem Obsługi Klienta oraz Logistyką w celu realizacji umów.

Wymagania

  • wykształcenia rolniczego lub pokrewnego, bądź 2 lata doświadczenia w branży
  • wiedzy z zakresu uprawy roślin,
  • prawa jazdy kat. B
  • wysokich zdolności interpersonalnych,
  • samodyscypliny i organizowania własnego czasu pracy.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bądź nawiązanie współpracy w przypadku prowadzenia własnej działalności
  • atrakcyjne wynagrodzenie, które będzie odzwierciedleniem osiąganych wyników,
  • komplet niezbędnych narzędzi do pracy (telefon, komputer, samochód),
  • szkolenia pogłębiające wiedzę z zakresu agro oraz zwiększające umiejętności sprzedażowo-marketingowe.
  • Informujemy, że Administratorem danych jest ZIARN-POL Sp. z o.o. z siedzibą w Górki 22B, 82-500 Kwidzyn. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ZIARN-POL Sp. z o.o. z siedzibą w Górki 22B, 82-500 Kwidzyn, (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
    Mogą Państwo zamieścić również dopisek: „Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”