Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Pracownik pomocniczy produkcji -> darmowy transport

  • Brzeziny, łódzkie pow. brzeziński

Pracownik produkcji

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Запрошуємо працівників з України

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Szukasz prostej pracy od zaraz?
Chcesz zdobyć doświadczenie na produkcji?
Może potrzebujesz darmowego dojazdu do pracy?

Zacznij pracę z Nami już dziś, a w przerwach zjedz pyszny obiad w niskich cenach!
Zaaplikuj do Nas już DZIŚ!

Lokalizacja zakładu: Łódź, Widzew (darmowy dojazd z okolicznych miejscowości)
Stanowisko: pracownik produkcji

Poznaj nas bliżej

Zakres obowiązków

  • stawka godzinowa 26 zł/ brutto
  • dodatkowo premia miesięczna do 500 zł
  • dodatkowe wynagrodzenie za sobotę (150 zł brutto) + dzień wolny do odbioru,
  • darmowy transport do pracy
  • pakiet benefitów (karta sportowa Medicover Sport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie),
  • opiekę wykwalifikowanego trenera oraz konsultanta Randstad na miejscu w fabryce,
  • bufet ze śniadaniami i obiadami (możliwość kupna posiłku na wynos),
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane wszystkie składki, płatny urlop),
  • program bezpłatnego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin (język polski, ukraiński, rosyjski i angielski),
  • wydłużona przerwa (30 minut),
  • kawa/herbata w kącikach socjalnych.

Wymagania

  • montaż elementów do urządzeń AGD, np. uszczelki, śrubki, szuflady (również przy użyciu wkrętarki),
  • pakowanie gotowego produktu,
  • obsługa pras.

Oferujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3 (6-14, 14-22, 22-6),
  • dyspozycyjności do pracy w soboty.

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.