Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024
Seito HR Sp. z o.o.

Pracownik Fizyczny

  • Dębica, podkarpackie pow. dębicki

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu. Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.Poszukujesz nietrudnej i pewnej pracy? Posiadasz prawo jazdy kat. b lub doświadczenie w pracy na wózku widłowym?Aktualnie poszukujemy PRACOWNIKÓW TRANSPORTU WEWNĘTRZNEGO do naszego oddziału w Dębicy.

Obowiązki

  • Ręczne prace transportowe oraz na wózkach nie wymagających uprawnień UDT
  • Dostarczanie półfabrykatów na linie produkcyjne

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B lub inne uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym będą dodatkowym atutem (nie wymagamy uprawnień UDT)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (pensja zasadnicza + premie, dodatki weekendowe i świąteczne)
  • Pakiet benefitów ( dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej z dostępem do wielu specjalistów, świadczeń rehabilitacyjnych i domowych wizyt lekarskich; dofinansowanie kart sportowych; bony i paczki świąteczne; konkursy z nagrodami dla dzieci, nagrody rzeczowe za inicjatywy pracownicze)
  • Dodatkowe dobrowolne ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny
  • PREMIE za udział w programie POLEĆ PRACOWNIKA
  • Wsparcie dedykowanego opiekuna na etapie wdrożenia do pracy

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Seito HR Sp. z o.o. 87-100 Toruń Włocławska 147-157, NIP: 9562306743 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.