Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

Technolog/Programista CNC

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Programista

Umowa o pracę

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Technolog/Programista CNC

Zakres obowiązków

Przygotowywanie oprogramowania do frezarek CNCTworzenie elektrod do obróbki EDMPrzygotowywanie dokumentacji technicznej elementów form wtryskowychWsparcie i współpraca z działem utrzymania ruchu form wtryskowych

Wymagania

Umiejętność obsługi programów CAD, szczególnie programu CREO parametricZdolność od wykorzystania programów CAM, szczególnie programu PowerMILLZnajomość technologii wytwarzania elementów form wtryskowych (frezowanie, drążenie wgłębne, szlifowanie, toczenie)Umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznegoDodatkowym atutem będzie wykształcenie techniczne

Oferujemy

Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynkuAtrakcyjne wynagrodzenie, zależne od kwalifikacji i doświadczeniaMożliwość rozwoju i awansuOtwartość na wdrażanie własnych pomysłów i rozwiązańPraca biurowa, na jedną zmianęMiła, niekorporacyjna atmosfera pracy