Technolog - branża mięsna

LHH
  • Warszawa, mazowieckie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Dla naszego Klienta związanego z branżą mięsną, specjalisty w różnorodnych przyprawach, mieszankach ekstraktów oraz aromatów dostępnych w postaci płynnej, zemulgowanej lub sproszkowanej, poszukujemy osoby na stanowisko Technolog - Handlowiec.

Zakres obowiązków:

- wizytacje klientów na terytorium Polski oraz maksymalnie 3-dniowy wyjazd w kwartale do Niemiec, Austrii lub Czech,
- rekomendowanie dostępnych rozwiązań/technologii firmy na postawie potrzeb klientów oraz pomoc klientom w rozwiązywaniu wszelkich kwestii technicznych / technologicznych zgodnie z polityką Pracodawcy i grupy,
- przeprowadzanie prób technologicznych u klientów oraz organizowanie seminariów, warsztatów, szkoleń dla klientów,
- aktywne informowanie Pracodawcy oraz centrali grupy o trendach i potrzebach na rynku lokalnym,
- przygotowywanie i rozsyłanie raportów z prób i wizyt,
- cotygodniowe rozsyłanie planów działań z wyprzedzeniem,
- postępowanie zgodnie z ogólnymi zasadami bezpieczeństwa i regulaminem pracy.

Wymagania pracodawcy:
- doświadczenie w roli technologa w branży mięsnej/rybnej,
- wiedza i umiejętności technologiczne,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i w piśmie (przynajmniej B2),
- umiejętność wykonywania prób technologicznych, szkoleń u klientów,
- umiejętność nawiązywania długofalowych relacji z klientami,
- motywacja do pracy oraz samodzielność w działaniu,
- otwartość na pracę mobilną na terenie całej Polski oraz na wyjazdy zagraniczne.

Mile widziane:
- doświadczenie w obszarze handlowym

Pracodawca oferuje:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa roczna na okres próbny, kolejna na czas nieokreślony),
- kursy językowe,
- niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop oraz samochód również z możliwością wykorzystywania w celach prywatnych,
- samodzielność w działaniu oraz rozwój zawodowy w obszarze technogiczno-handlowym,
- wsparcie merytoryczne technologów z innych krajów oraz delegacje zagraniczne w celach szkoleniowych,
- spotkania w siedzibie firmy (raz w miesiącu),
- samodzielność w organizacji czasu pracy - wszelkie delegacje krajowe/zagraniczne rozliczane w ramach stawek krajowych.

Zapraszamy do aplikacji osoby zamieszkujące teren Polski.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)