Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024

KUCHARZ/ KUCHARKA/ POMOC KUCHENNA

Dussmann
  • Warszawa, mazowieckie

Obsługa gastronomii

Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Zakroczym lub Warszawa

Wymagane badania sanitarno – epidemiologiczne

Oferujemy

• Praca w godzinach rannych lub nocnych , w zależności od miejsca pracy
• Praca w dni robocze
• Praca na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym
• DODATKI - ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, dopłata do pakietu sportowego i medycznego
Oczekujemy:
• Ważne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Zadania:
• Praca na kuchni ciepłej i zimnej, w stołówce pracowniczej
• Przygotowanie posiłków lub pomoc kucharzowi - głównie kuchnia polska
• Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
• Przestrzeganie zasad HACCP
Zainteresowane osoby proszę przesyłać CV za pomocą przycisku aplikowania. Lub Kontakt tel.