Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024

Handlowiec/przedstawiciel handlowy w agencji pracy

OK JOB
  • Katowice, śląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Ogólnopolska Agencja Pracy Tymczasowej OK JOB, do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko: Handlowiec

Poszukujemy doświadczonego Handlowca, posiadającego sieć kontaktów biznesowych.

Region pracy - woj. Śląskie

Zakres obowiązków:

Aktywne pozyskiwanie Klientów

Badanie potrzeb oraz budowanie efektywnych i długofalowych relacji z Klientami

Umawianie spotkań biznesowych w obszarze regionalnym

Analiza rynku w zakresie potrzeb Klientów, trendów rynku pracy oraz działań firm konkurencyjnych

Przygotowywanie ofert handlowych, współtworzenie działań promocyjnych

Bieżące raportowanie prowadzonych projektów

Kreowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy jako Pracodawcy na rynku pracy oraz wśród Klientów

Wymagania

Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług

Podstawowa znajomość branży APT

Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne

Przedsiębiorczość, znajomość technik sprzedaży, orientacja na zadania i ich realizację

Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Warunki pracy do uzgodnienia – zgodne z doświadczeniem i preferencjami Handlowca;

- Umowa o pracę na pełen etat + prowizja

- Umowa B2B + prowizja od obrotów

Pracę zdalną

Służbowy samochód + kartę paliwową

Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

Dofinansowania do kursów i szkoleń zawodowych

Pakiet MultiSport

Prywatną opiekę medyczną