Przedstawiciel Handlowy

AXXIA PPT PPTJOB Sp. z o.o.
  • Piotrków Trybunalski, łódzkie pow. Piotrków Trybunalski

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży etykiet i opakowań tekturowych, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Piotrków Trybunalski / cała Polska

Obowiązki na stanowisku:

-Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie Polski i rynkach zagranicznych,
-Utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy,
-Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby Klienta,
-Doradztwo klientom dotyczące najlepszych rozwiązań poligraficznych, uwzględniających ich potrzeby i cele,
-Ścisła współpraca z działem produkcyjnym w celu efektywnego realizowania zamówień klientów,
-Regularne raportowanie wyników sprzedaży i bieżącej działalności handlowej,
-Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy.

Wymagania

-Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży, w branży poligraficznej,
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
-Otwartość na budowanie długoterminowych relacji z Klientami na terenie Polski i rynkach zagranicznych,
-Nastawienie na realizację celów,
-Umiejętność prowadzenia prezentacji i rozmów biznesowych,
-Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, inicjatywa, wysoka kultura osobista,
-Umiejętność analitycznego myślenia i zorientowania na szczegóły,
-Proaktywność, zdolność do pracy w szybkim tempie, dostosowywania się do zmieniających się warunków i radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
-Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
-Prawo Jazdy kat. B, gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy

-Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt b2b;
-Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premię;
-Niezbędne narzędzie do pracy: telefon, laptop, auto służbowe (również do użytku prywatnego);
-Możliwość zdobycia dużego doświadczenia;
-Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
-Przyjazne i pomocne środowisko pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/ kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)