Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

Przedstawiciel Handlowy

PGB HR
  • Bytom, śląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Opis stanowiska:

-Oferowanie produktów firmy: etykiet i folii samoprzylepnych.

-Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami i kontrahentami.

-Pozyskiwanie nowych klientów.

-Raportowanie swojej pracy do zarządu.

-Realizacja celów sprzedażowych.

-Przygotowywanie ofert handlowych i ich negocjacje z partnerami handlowymi.

-Aktywne rozwijanie kanału handlowego.

-Spotkania handlowe u potencjalnych Klientów.

Wymagania

-Czynne prawo jazdy kat. B.

-Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

-Pro aktywność w działaniu.

-Umiejętność pracy w zespole.

-Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego min. 1 rok.

-Znajomość branży etykiet i fleksografii będzie dodatkowym atutem.

-Znajomość branży poligraficznej, rynku opakowań czy branży FMCG, logistycznej lub automotive mile widziane.

Oferta:
-Narzędzia niezbędne do pracy.

-Przyjazną atmosferę oraz warunki pracy.

-Opieka fizjoterapeuty.

-Dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z: podstawowego wynagrodzenia + prowizji od sprzedaży, premii uznaniowych.

-Ubezpieczenie grupowe płacone przez pracodawcę po okresie próbnym.

-Możliwość rozwoju zawodowego.

-Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasowym.

-Możliwość pracy hybrydowej.