Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
  • Cieszyn, śląskie pow. cieszyński

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Magazynier

Instalbud Janosz sp. z o.o. to rodzinna firma z ponad 30-letnią tradycją na polskim rynku. Jesteśmy wiodącym dystrybutorem profesjonalnych produktów z zakresu instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i grzewczych.

Posiadamy kilkadziesiąt oddziałów w Polsce i zatrudniamy ponad 500 pracowników.

Gwarantujemy stabilność zatrudnienia i zarobków.

Dołącz do nas!

Zakres obowiązków

  • Prawidłowe przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów;
  • Prawidłowe przewożenie towarów;
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur;

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B;
  • Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane;
  • Entuzjazm i chęć do pracy;
  • Zaangażowanie, sumienność, rzetelność;
  • Doświadczenie w pracach magazynowych;
  • Otwartość na naukę i chęć doskonalenia umiejętności.

Oferujemy

  • Stałą i dobrze zorganizowaną pracę;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Dodatki motywacyjne, wynagrodzenie premiowe;
  • Dofinansowanie do wypoczynku;
  • Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do opieki medycznej; ubezpieczenia grupowego oraz wykupienia pakietu sportowego;
  • Administratorem danych osobowych jest Instalbud Janosz Spółka z o.o. 43-200 Pszczyna ul. Bielska 31b, NIP: 6381002363. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko MAGAZYNIERA przez Instalbud Janosz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Pszczynie zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Katowice – Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000537268, NIP: 6381002363 zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”