Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
  • Kosów Lacki, mazowieckie pow. sokołowski
  • 4 500-7 500 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Mechatronik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Zakłady Mięsne Zakrzewscy z siedzibą w Kosowie Lackim zatrudnią pracowników na stanowiska mechanika/ mechatronika/ automatyka

Zakres obowiązków

  • produkcja i naprawa nowoczesnych urządzeń łączących mechanikę z automatycznymi systemami sterowania
  • tworzenie i recenzowanie dokumentacji technicznej urządzeń i układów mechatronicznych;
  • dobór elementów, modułów i podzespołów do systemów mechatronicznych;
  • udział w testowaniu;
  • instalacja programów sterujących i nadzór nad nimi;
  • kontrola prawidłowości w pracy urządzeń;
  • ocena stanu technicznego.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ewentualnie odpowiednie wykształcenie
  • umiejętność logicznego myślenia i analizowania faktów;
  • kreatywność
  • umiejętność koncentracji
  • cierpliwość
  • zdolności manualne

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwośc uczestnictwa w szkoleniach
  • ubezpieczenie grupowe
  • pracę w nowoczesnym zakładzie
  • Administratorem danych osobowych jest ZAKŁADY MIĘSNE ZAKRZEWSCY DARIUSZ ZAKRZEWSKI, JANUSZ ZAKRZEWSKI SPÓŁKA JAWNA 08-330 KOSÓW LACKI ul. WIEJSKA 7, NIP: 8231445462. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Zakłady Mięsne Zakrzewscy Dariusz Zakrzewski, Janusz Zakrzewski sp.j.