Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
WILLBUD M. WILLA S.K.A.

Operator koparko-ładowarki, konserwator sprzętu

  • Gdynia, pomorskie

Operator koparki

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

WILLBUD jest dynamicznie rozwijającym się firmą deweloperską, która działa na rynku Trójmiasta i okolic. Projektujemy, a następnie realizujemy inwestycje z zakresu budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego. Nasza oferta wyróżnia się dbałością o szczegóły, funkcjonalnością oraz indywidualnym podejściem do Klienta.

WILLBUD M. WILLA S.K.A. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które działa na rynku Trójmiasta i okolic. Projektujemy, a następnie realizujemy inwestycje deweloperskie z zakresu budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego.Nasze inwestycje wyróżniają się dbałością o szczegóły, funkcjonalnością oraz indywidualnym podejściem do Klienta.Poszukujemy pracownika na stanowisko Operator koparko – ładowarki, konserwator sprzętu.

Praca na terenie inwestycji w Pucku, Rumi oraz Gdyni.

Zakres obowiązków

- Obsługa koparko-ładowarki związana z załadunkiem, rozładunkiem i przemieszczaniem materiałów, ziemi, gruzu lub innych surowców

- Wykonywanie kopania, wykopywania i napełniania wykopów, dołów czy rowów na budowie lub terenie robót drogowych

- Współpraca z innymi pracownikami w celu zapewnienia sprawnej logistyki i magazynowania sprzętu

- Praca w zespole przy większych projektach i współpraca z innymi pracownikami budowlanymi

- Obsługa i konserwacja maszyn i sprzętu budowlanego - wykonywanie prostych napraw i konserwacji sprzętu i/lub zgłaszanie awarii maszyny lub nieprawidłowości w jej działaniu odpowiednim służbom

- Przyjmowanie, odbiór sprzętu oraz jego wydawanie.

Wymagania

- Posiadanie prawa jazdy kategorii B

- Posiadanie uprawnień na obsługę koparko-ładowarki

- Doświadczenie w obsłudze koparko-ładowarki

- Umiejętność obsługi sprzętu budowlanego

- Znajomość zasad bezpiecznej pracy na placu budowy

- Komunikatywność i gotowość do pracy w zespole

- Dokładność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy

- zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

- forma zatrudnienia jaką preferujesz.

  • Administratorem danych osobowych jest WILLBUD M. WILLA S.K.A. 81-310 Gdynia ul. Śląska 35/37, NIP: 5862327977. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WILLBUD M. WILLA S.K.A. 81-310 Gdynia ul. Śląska 35/37, NIP: 5862327977 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.