Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
LGS Laboratorium Gruntów i Skał

Pracownik laboratorium / Specjalista ds. badań

  • Józefów, mazowieckie pow. otwocki

Laborant

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Laboratorium Gruntów i Skał jest częścią Grupy HGS, jednym z największych w Polsce laboratoriów zajmujących się badaniami gruntów i skał.

Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko:

Miejsce pracy: Józefów k. Otwocka

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie prób gruntów i skał do badań
  • wykonywanie badań fizycznych, wytrzymałościowych oraz odkształceniowych
  • raportowanie wyników
  • obsługa wyposażenia

Wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w wykonywaniu badań fizycznych, edometrycznych, w aparacie bezpośredniego ścinania lub aparacie trójosiowym (samodzielne wykonywane ww. badań do pracy dyplomowej)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • znajomość obsługi programów MS Office
  • dobra organizacja pracy
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez różnego rodzaju szkolenia
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia
  • udział w realizacji dużych projektów w skali kraju
  • pracę pełną ciekawych wyzwań zawodowych
  • możliwość prywatnej opieki medycznej
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HGS Consulting Sp. z o.o. Sp.k. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.