Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
SL EXPRESS

Kierowca kat. C+E w transporcie międzynarodowym

  • Słubice, lubuskie pow. słubicki

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Transport międzynarodowy chłodnią Mercedes Actros

Obowiązki

  • Zadania:
  • ·realizacja zleceń transportowych na terenie Europy chłodnią

Wymagania

  • Wymagania:
  • ·dobra orientacja w topografii Europy, umiejętność korzystania z map elektronicznych
  • ·sprawna obsługa urządzeń mobilnych
  • ·niekaralność
  • ·dyscyplina i dobra organizacja pracy
  • ·uczciwość i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków oraz poszanowanie powierzonego mienia
  • ·dyspozycyjność i motywacja do pracy

Oferujemy

  • Oferujemy:
  • ·zatrudnienie w stabilnej firmie transportowej istniejącej na rynku od 2003 roku
  • ·system pracy 3/1 lub inny uzgodniony
  • ·terminowe wyjazdy i powroty z delegacji
  • ·terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • ·możliwość zatrudnienia według wyboru kierowcy: (a) na podstawie umowy o pracę lub (b) na podstawie umowy o świadczenie usług –własna działalność gospodarcza (stawka dobowa)