Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Operatorka maszyn snujących

  • Nasutów, lubelskie pow. lubelski

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

BIURO HANDLOWE

Produkujemy siatkę z włókna szklanego. Jeżeli nie wiesz co to jest-nie przejmuj się, wszystkiego Cię nauczymy. W tym roku kupiliśmy dużo nowych maszyn i być może potrzebujemy właśnie Ciebie, żebyś pomógł nam w ich obsłudze. W naszej firmie każdy pracownik jest ważny, a za dobrą pracę umiemy odwdzięczyć się dobrą płacą.

Obowiązki

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:
  • obsługę maszyn
  • kontrolowanie jakości wykonywanego produktu
  • dbanie o sprawny przebieg procesu produkcyjnego
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

  • • mile widziane doświadczenie w pracy przy maszynach produkcyjnych
  • • zdolności manualne
  • • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie 3600 zł na start, 250 zł netto dodatku za 100% obecność oraz motywujący system premiowy (po okresie próbnym)
  • umowa o pracę na pełny etat
  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie
  • praca w systemie zmianowym
  • kompleksowe szkolenia
  • posiłki regeneracyjne
  • owocowe czwartki
  • kawa i herbata na koszt firmy
  • prywatna opieka medyczna (po okresie próbnym)
  • nadgodziny dla chętnych