Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Przedsiębiorstwo ALGAS jest zlokalizowane w województwie śląskim. Działa na rynku od 1991 roku w zakresie branży drobiarskiej i hodowlanej jest firmą rodzinną. ALGAS to nowoczesny zakład uboju i rozbioru drobiu w pełni zautomatyzowany i innowacyjny dostarcza swoje produkty zarówno do sieci handlowych jak i zakładów przetwórczych.

Kierownik zmianowy produkcji

Obowiązki

  • Organizowanie i koordynowanie pracy zespołu na dziale rozbioru kurczaka
  • Ustawianie i kontrolowanie parametrów pracy urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych
  • Monitorowanie procesów produkcyjnych w zakresie jakości i wydajności
  • Kontrola przebiegu procesu produkcyjnego, identyfikowanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych w celu zapewnienia ciągłości produkcji oraz wymaganej jakości
  • Rozdzielanie zadań podległym Współpracownikom w zakresie obsługi wybranego odcinka linii produkcyjnej i prac okołoprodukcyjnych
  • Szkolenie Współpracowników w zakresie instruktażu stanowiskowego oraz standardów obowiązujących w zakładzie produkcyjnym
  • Motywowanie i kontrola efektywności pracy pracowników
  • Raportowanie i analiza stanu realizacji zadań
  • Praca w oparciu o systemie jakości HACCP/ BRC/ IFS

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika/brygadzisty/lidera
  • Mile widziana praca z mięsem lub branży FMCG
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dynamika w działaniu
  • Umiejętność komunikacji i współpracy,
  • Umiejętność egzekwowania i przestrzegania ustaleń,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Zaangażowanie w wykonywanie zadań i poczucie odpowiedzialności
  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

  • Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w czasach kryzysu
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Pracę w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne i linie produkcyjne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Paczki świąteczne
  • Premia za polecenie pracownika
  • Rabat na zakupy naszych wyrobów w firmowym sklepie

Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.