Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

ZASTĘPCA KIEROWNIKA PRODUKCJI

  • Mysłowice, śląskie pow. Mysłowice

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa

Firma KONKO S.A. z wieloletnim doświadczeniem w zakresie spawania konstrukcji stalowych poszukuje pracowników na stanowisko ZASTĘPCA KIEROWNIKA PRODUKCJI.

Obowiązki

  • zastępowanie Kierownika Produkcji podczas jego nieobecności.
  • zarządzanie pracownikami i procesami na stanowiskach przygotowania produkcji w skład których wchodzą stanowiska palenia materiałów, cięcia materiałów, gięcia materiałów, ukosowania, czyszczenie materiałów, prostowanie, kompletacja detali, pakowania.
  • kontrolowanie i minimalizowanie kosztów produkcji przy zachowaniu wysokiej jakości.
  • nadzór nad dokumentacją produkcyjną.
  • opracowywanie planów produkcji na wyżej wymienionych stanowiskach dla poszczególnych zleceń produkcyjnych.
  • rozwiązywanie problemów technicznych.
  • sporządzanie raportów oraz analiz z przebiegu produkcji, ewentualnych nieprawidłowości i wprowadzonych zmian.
  • dbałość o bezpieczeństwo pracowników stosowanie do zasad BHP.
  • zapobieganie, a także usunięcie zagrożenia w przypadku naruszenia jakiekolwiek zasady, która zagrażałaby zdrowiu lub życiu któregoś z pracowników.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • minimum 5 letnie doświadczenie na stanowiskach związanych z kierowaniem zespołami pracowników produkcji (np. brygadzisty, itp.).
  • wiedza i doświadczenie w produkcji konstrukcji spawanych.
Kandydat na to stanowisko powinien być osobą kontaktową, odpowiedzialną i powinna posiadać umiejętność samodzielnego podejmowani decyzji.

Oferujemy

  • Pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami, w zgranym zespole.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie stałe (do negocjacji).
  • Dofinansowanie kart System OK.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej