Rekruter zdalny

Holandiajobs
  • Opole, opolskie

Pracownik biurowy

Umowa zlecenie

OFERTA PRACY - **REKRUTER** ZDALNIE :

Opis
Rekrutacja pracowników do Holandii do różnych branż – ogrodnictwo, prace na magazynach, praca na produkcji czy w sektorze technicznym .
Zadania:
Rekrutacja pracowników niskiego szczebla,
Redagowanie oraz zamieszczanie ogłoszeń,
Selekcja otrzymanych aplikacji,
Rozmowy telefoniczne z osobami ,które chcą wyjechać do pracy za granice,
Administrowanie baza danych,
Aktywne budowanie wizerunku Firmy na lokalnym rynku,
Nasze wymagania:
Dyspozycyjność,
Komunikatywność,
Dobra organizacja czasu pracy,

Oferujemy

Różne formy współpracy,
Wynagrodzenie prowizyjne – prowizja za każdego kandydata, który rozpocznie pracę (średnia to 8 zrekrutowanych osób tygodniowo)
Możliwość awansu
Niezbędne narzędzia do pracy
Otwartość na wdrążanie własnych pomysłów
Pakiet dodatkowych benefitów
Samodzielność w realizacji codziennych działań

Jesteśmy agencja zatrudnienia wpisana do rejestru pod numerem 23516.
KONTAKT
CV- @ . Znasz kogoś, kto może być zainteresowany?
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)