Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024

Specjalista ds. obsługi klienta - dla Studenta!

  • Łódź, łódzkie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Twoje Zadania:

  • wykonywanie połączeń do Klientów zwykłych jak i biznesowych,
  • prezentowanie aktualnych ofert Klientom,
  • doradzanie, negocjowanie i dobór najlepszej oferty dla Klienta,
  • realizacja celów sprzedażowych wyznaczonych przez TM.

Wymagania

Poszukujemy osób, które:

  • są otwarte na dialog - potrafią odważnie mówić, ale też uważnie słuchać,
  • mają entuzjazm do działania i potrafią nim inspirować innych,
  • są otwarte na zmiany - codziennie poszukują nowych możliwości,
  • chcą pracować tak, aby inni cieszyli się, że mają ich w swoim zespole

  • dyspozycyjność min 25/30h w tygodniu ,
  • obecność na pakiecie wdrożeniowym przygotowującym do pracy trwającym 5 dni po 6h,
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie.

Oferujemy

  • elastyczny grafik, sam ustalasz swoje godziny pracy,
  • wynagrodzenie podstawowe 27,70zł brutto oraz atrakcyjny system premiowy
  • możliwości rozwoju, prowadzimy szereg rekrutacji wewnętrznych
  • pracę w samym centrum miasta

Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 27584, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla wszystkich spółek CCIG Group.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Unique People Sp. z o.o. 50-130 WROCŁAW UL. RZEŹNICZA 32/33, NIP: 8971901804 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.