Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024
ANTHEA sp. z o.o.

Szkoleniowiec pracowników stoczniowych (Monterzy kadłubów, spawacze)

  • Gdynia, pomorskie

Trener, Szkoleniowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Ekspert/lider

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert.: 24085) współpracującą z zakładami produkcyjnymi na terenie Polski i Niemiec. Oferujemy pracę osobom zainteresowanym krótko- lub długoterminowym zatrudnieniem.

Dla naszego Klienta, lidera w branży stoczniowej, pilnie poszukujemy pracowników na stanowisko Szkoleniowiec pracowników stoczniowych (spawacze, monterzy kadłubów)

Zakres obowiązków

Obowiązki na tym stanowisku to przede wszystkim:

- szkolenie i przyuczanie nowych pracowników do pracy jako monter kadłubów/spawacz

- wprowadzanie do pracy wyszkolonych pracowników

Wymagania

Oczekiwania:

- Minimum 10 lat doświadczenia stoczniowego na stanowiskach: monter kadłubów okrętowych, spawacz.

- Czytanie rysunku technicznego.

- Znajomość zasad oraz umiejętności montażu kadłubowego (montowanie sekcji + bloków).

- Umiejętność pracy z palnikiem.

- Znajomość zasad poruszania się na statku.

- Wymagana komunikacja w językach polskim oraz rosyjskim.

- Umiejętność organizowania pracy własnej.

- Umiejętność w posługiwaniu się szlifierką, żłobiarką

- Umiejętność spawania w metodzie 135 (półautomat)

- Zaangażowanie i dyspozycyjność

- Gotowość do pracy na terenie stoczni w Gdyni.

- Umiejętności przekazywania wiedzy i motywowania innych

- Mile widziane umiejętność spawania w metodzie 111 (elektroda)

Oferujemy

ferujemy:

- Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Ubranie robocze,

- Wynagrodzenie 45 zł netto/h

- Dłuższą współpracę - kontrakt na dwa lata z możliwością przedłużenia

  • Administratorem danych osobowych jest ANTHEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 50-078 Wrocław, ul. Leszczyńskiego 4/25, NIP: 6112795054. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ANTHEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 50-078 Wrocław, ul. Leszczyńskiego 4/25, NIP: 6112795054 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.