Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024
TABUD

Operator koparki

  • Buczkowice, śląskie pow. bielski
  • 40-50 zł brutto / godz. Umowa o pracę

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Jesteśmy firmą inżynieryjno-budowlaną powstałą w 1996 roku. Zatrudniamy pracowników o bardzo dużym doświadczeniu zawodowym, dającym gwarancję fachowego i terminowego wykonania robót.

Właściciele firmy posiadają uprawnienia do prowadzenia i nadzorowania robót budowlanych oraz instalacyjnych.

Przy realizacji zadań kierujemy się obowiązującymi Polskimi Normami, niezbędnymi przepisami, sztuką budowlaną oraz zasadami współczesnej wiedzy technicznej, zapewniając bezpieczne i higieniczne warunki pracy.

Zakres obowiązków

  • Wykopy pod budowę sieci kanalizacji sanitarnej, deszczowej i wodociągowej, niwelacja terenu.

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi: koparki, koparko-ładowarki
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora.
  • umiejętności pracy w zespole;
  • rzetelność.

Oferujemy

  • umowa o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
  • stawka godzinowa
  • praca od poniedziałku do piątku na terenie Bielska-Białej i okollic
  • Administratorem danych osobowych jest P.P.U.H. "TABUD" S.C. A. Zając, T. Zając 43-374 Buczkowice ul. Lipowska 1049, NIP: 9371265140. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: P.P.U.H. "TABUD" S.C., A. Zając, T. Zając, 43-374 Buczkowice, ul. Lipowska 1049, NIP: 937-12-65-140 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.