Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024
Lakma STREFA

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

  • Warszowice, śląskie pow. pszczyński

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • czynności związane z obsługą produkcji chemii gospodarczej
  • utrzymanie ruchu i pełnej sprawności maszyn i urządzeń
  • planowanie i wykonywanie prac prewencyjnych – przeglądów, remontów i konserwacji maszyn, urządzeń, zgodnie z harmonogramem oraz dokumentacją techniczną
  • raportowanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do naprawy maszyn i urządzeń
  • umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów, czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe (kierunki elektryczne, automatyka i pokrewne)
  • praktyczna znajomość problematyki związanej z obsługą, naprawą oraz konserwacją sieci, maszyn i urządzeń
  • zdolność analitycznych umiejętności rozwiązywania problemów technicznych
  • wiedza z zakresu programowania przemienników częstotliwości (falowniki) będzie dodatkowym atutem
  • uczestniczenie w okresowych przeglądach oraz remontach maszyn i urządzeń
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • umiejętność obsługi komputera i obsługi pakietu MS Office
  • uprawnienia SEP powyżej 1 kV
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • organizacja pracy zgodnie z BHP
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • motywujący system wynagradzania
  • zdobycie doświadczenia
  • system szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pakiet socjalny - m. in. wczasy pod gruszą, paczki świąteczne dla dzieci
  • pakiet benefitów funkcjonujących w firmie: m.in. opieka medyczna, karty Multisport, karty Edenred, korzystny pakiet ubezpieczenia grupowego
  • bezpłatny dowóz z kierunku Cieszyna
  • Zgodnie z art. 13. ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.) – zwanego dalej RODO, LAKMA Strefa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszowicach (43-254) przy ulicy Gajowej 7,
    informuje, iż:
    1. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest LAKMA Strefa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszowicach (43-254) przy ulicy Gajowej 7, wpisana pod numerem KRS 0000077370 do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, REGON: 273643396, NIP: 633-195-08-91 (zwana dalej „Administratorem” lub „Spółką”). Z Administratorem mogą się Państwo kontaktować pod adresem e-mail: lakma.strefa@lakma.com lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
    2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo kontaktować pod adresem e-mail: iodo@lakma.com lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
    3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku pozyskania właściwej zgody – także w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji w okresie jednego roku od momentu złożenia CV.
    4. Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (w tym m.in. w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy) będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i c) RODO (przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy; przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze), a w pozostałym zakresie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) RODO (zgoda osoby, której dane dotyczą).
    5. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez cały okres rekrutacji do czasu podjęcia decyzji o jej zakończeniu, nie dłużej jednak niż do 60 dni od jej rozpoczęcia, w przypadku pozyskania stosownej zgody na przetwarzanie danych w przyszłych procesach rekrutacji, nie dłużej niż w okresie jednego roku (kolejnych 12 miesięcy).
    6. Państwa dane osobowe są przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora, tj. dostawcom usług IT i hostingowych, platformom informatycznym wykorzystywanym w procesie rekrutacji, m.in. podmiotom powiązanym kapitałowo z Administratorem.
    7. Administrator nie będzie przekazywał Pani / Pana danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
    8. Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo do przenoszenia danych. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani / Pan prawo jej wycofania w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi. W Polsce organem tym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    9. W każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani / Pana danych (na zasadach wynikających z RODO). W takiej sytuacji Administrator przestanie przetwarzać Pani / Pana dane w ww. celach, chyba że będzie w stanie wykazać, że w stosunku do Pani / Pana danych istnieją ważne prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Pani / Pana interesów, praw i wolności lub Pani / Pana dane będą nam niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.
    10. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.
  • Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.