Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Rzeszów, podkarpackie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

NADAX-AUTOMATION Wiesław Bączyk

Firma Nadax poszukuje monterów w branży automotive do prowadzenie prac montażowych zgodnych z dokumentacją.

Monter - mechanik

Obowiązki

  • wykonywanie prac monterskich i mechanicznych zgodnie z przekazaną dokumentacją techniczną,
  • przeprowadzanie testów, dokonywanie drobnych napraw niezbędnych podczas montażu maszyn,
  • wiercenie i gwintowanie w stali, skręcanie i składanie elementów metalowych, realizacja bieżących zadań produkcyjnych powierzonych przez przełożonego

Wymagania

  • wykształcenie techniczne min. zawodowe
  • znajomość rysunku technicznego
  • odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie, chęć do nauki
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej na stanowisku montera mile widziane
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych
  • zdolności manualne

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • możliwość rozwoju w zakresie innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • miłą atmosferę

  • praca w Polsce oraz poza granicami Polski
  • zapewniamy transport oraz nocleg
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy oraz znajomość języków obcych