Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024
Power Profit Sp. z o.o.

Specjalista ds. kadr i płac

  • Wrocław, dolnośląskie

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników Klientów biura,
  • Przygotowanie dokumentów do zatrudnienia pracowników i weryfikowanie ich poprawności,
  • Rozliczanie czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń,
  • Przygotowanie i wysyłka zgłoszeń i deklaracji ZUS,
  • Przygotowanie i wysyłka deklaracji PIT, PFRON,

Nasze wymagania

  • Min. 2–letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy
  • Umiejętność obsługi programu Gratyfikant oraz Płatnik
  • Samodzielność, skrupulatność oraz terminowość
  • Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę
  • Pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwijania wiedzy praktycznej
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.