Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024

Pracownik produkcji

  • Zdunowo, mazowieckie pow. płoński

Umowa o pracę

Pełny etat

Green Factory Sp. z o.o. – jako część Grupy Green Holding -  jest liderem w produkcji mytych, pakowanych warzyw oraz dań gotowych na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej.

Jesteśmy solidnym i rzetelnym Pracodawcą. Firma prężnie rozwija się zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Naszym celem jest bycie najlepszą w regionie firmą produkującą żywność pochodzenia roślinnego. Doceniamy zaangażowanie Pracowników i przywiązujemy ogromną wagę do stabilności zatrudnienia oraz rozwoju zawodowego naszego Zespołu. Tworzymy przyjazną atmosferę pracy wywodzącą się z rodzinnego charakteru firmy, w myśl zasady, że największą wartością  są ludzie.

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Zdunowo, powiat płoński

Obowiązki

  • pobieranie surowca z magazynu zgodnie z recepturami produkcyjnymi,
  • prace przy stole inspekcyjnym: ocena wizualna jakości surowca, obróbka wstępna,
  • zasilanie linii w surowce,
  • pakowanie towaru do opakowań zbiorczych i ustawianie na paletach wg wytycznych.

Wymagania

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (zmiana 1: 6.oo - 16:oo, zmiana 2: 16:oo - 2:oo),
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy;
  • system premiowy;
  • benefity finansowane przez zakład: pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, karty lunchowe, karty przedpłacone;
  • płatne programy poleceń pracowniczych;
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • bezpłatny transport pracowniczy z wybranych kierunków.