Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024

Dyrektor ds. jakości

  • Zdunowo, mazowieckie pow. płoński

Dyrektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Green Factory Sp. z o.o. – jako część Grupy Green Holding -  jest liderem w produkcji mytych, pakowanych warzyw oraz dań gotowych na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej.

Jesteśmy solidnym i rzetelnym Pracodawcą. Firma prężnie rozwija się zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Naszym celem jest bycie najlepszą w regionie firmą produkującą żywność pochodzenia roślinnego. Doceniamy zaangażowanie Pracowników i przywiązujemy ogromną wagę do stabilności zatrudnienia oraz rozwoju zawodowego naszego Zespołu. Tworzymy przyjazną atmosferę pracy wywodzącą się z rodzinnego charakteru firmy, w myśl zasady, że największą wartością  są ludzie.

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko: Dyrektor ds. jakości

Miejsce pracy: Zdunowo, pow. płoński

Obowiązki

  • miejsce pracy: Zdunowo, powiat płoński,
  • planowanie i rozwój strategii i polityki jakościowej w celu utrzymania i/lub uzyskania aktualnie obowiązujących standardów w branży. Stymulacja w uzyskaniu biznesowej przewagi konkurencyjnej za pomocą procesów projakościowych;
  • przygotowanie Spółki do uzyskania i/lub utrzymania odpowiednich świadectw jakości wydawanych przez uprawnione zewnętrzne organy certyfikujące;
  • koordynowanie działań zapewniających przestrzeganie wymagań standardów oraz norm w ramach zintegrowanego systemu zarządzania jakością, bezpieczeństwem i ochroną środowiska;
  • utrzymanie i doskonalenie systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności;
  • koordynowanie działań w zakresie prowadzenia audytów oraz inspekcji wewnętrznych;
  • koordynowanie działań „Corrective and Preventive Actions” w celu ciągłego doskonalenia zintegrowanego systemu;
  • nadzór nad dokumentacją systemową;
  • przedstawianie sprawozdań dotyczących funkcjonowania zintegrowanego systemu oraz realizacji celów, jak również informacja o skuteczności jego funkcjonowania;
  • nadzorowanie szkoleń z zakresu wymagań systemowych;
  • nadzorowanie aktualizacji wymagań prawnych związanych z systemami zarządzania oraz zapewnianie zgodności w ich zakresie;
  • odpowiedzialność za realizację budżetu działu
  • rozwijanie i pielęgnacja połączeń biznesowych z innymi funkcjami odpowiedzialnymi za realizację wyniku finansowego;
  • przewodzenie i rozwijanie raportującego Zespołu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (technologia żywności lub kierunki pokrewne);
  • min. 10 lat doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania jakością,
  • w tym min. 3 lata na stanowisku kierowniczym w branży spożywczej;
  • biegła znajomość języka angielskiego;
  • wiedza o narzędziach wspomagających zarządzanie Jakością/BHP/Ochroną środowiska;
  • wiedza z zakresu przetwórstwa żywności, technologii stosowanych
  • w przemyśle spożywczym oraz o procesowych wskaźnikach systemowych;
  • umiejętność syntetycznej prezentacji informacji;
  • komunikatywność;
  • umiejętność zarządzania złożonymi zespołami;
  • wielozadaniowość;
  • umiejętność zarządzania zmianą;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

bogaty pakiet benefitów, m. in. ubezpieczenie grupowe na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do Karty Multisport, bony świąteczne,

niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop, telefon.

Szczegóły: 576-811-922