Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024
SZPZLO Warszawa-Ochota

PSYCHOLOG do Centrum Zdrowia Psychicznego typu B (CZP typ B)

  • Warszawa, mazowieckie

Psycholog

Umowa o pracę

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Ochota skupia w swoich strukturach 10 jednostek organizacyjnych, posiada ponad 40 poradni specjalistycznych i pracowni diagnostycznych. Obejmujemy opieką zdrowotną ponad 60 tys. pacjentów, głównie zamieszkujących dzielnice Ochoty, Ursusa oraz gminę Raszyn.

W związku z rozwojem oraz realizacją programu pilotażowego w Centrum Zdrowia Psychicznego, poszukujemy kandydatek/ kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • praca z osobami chorymi - zgodnie z kwalifikacjami;

  • prowadzenie dokumentacji medycznej;

  • rozpoznawanie warunków i potrzeb zdrowotnych pacjenta;

  • praca całodobowa - z możliwością szczegółowego ustalenia godzin pracy.

Wymagania:

  • specjalista psychologii klinicznej lub

  • psycholog kliniczny lub

  • psycholog w trakcie specjalizacji - spełniający następujące warunki:

    jest magistrem psychologi, który zaliczył pierwsze dwa lata programu specjalizacji (tzw.blok podstawowy) wg zasad określonych w Programie specjalizacji w psychologii klinicznej (2003 lub 2009 r), opublikowanym przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego lub

  • psycholog z co najmniej dwuletnim doświadczeniem w pracy klinicznej - spełniający następujące warunki:

    jest magistrem psychologii, który przepracował co najmniej 2 lata pod nadzorem specjalisty psychologa klinicznego lub psychologa klinicznego, co zostało poświadczone przez tegoż specjalistę albo przez konsultanta wojewódzkiego, który uznał jej wiedzę i doświadczenie za równorzędne.

    * praca pod nadzorem oznacza, że psycholog wspólnie z osobą nadzorującą (specjalistą psychologiem klinicznym lub psychologiem klinicznym) planuje przebieg procesu diagnostycznego i terapeutycznego pacjenta i na bieżąco konsultuje z nią wyniki badań oraz postępy terapii psychologicznej. Wykonywanie poszczególnych badań i/lub oddziaływań terapeutycznych przez tego psychologa może być samodzielne, wg decyzji osoby nadzorującej, która ustala stopień tej samodzielności na podstawie oceny dotychczasowej pracy psychologa;

  • pozytywne i życzliwe nastawienie do pacjenta;

  • komunikatywność;

  • dobra organizacja pracy własne.

Oferujemy:

  • pakiet benefitów pozapłacowych - dla Pracownika oraz członków rodziny;

  • umowa o pracę/umowa cywilnoprawna/kontrakt.