Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

Praca dla Architekta

Wood Core House Sp. z o.o.
  • Jaworzno, śląskie pow. Jaworzno

Inżynier

Umowa o pracę

Wood Core House - jesteśmy polską firmą zajmującą się produkcją innowacyjnych modułowych konstrukcji szkieletowych. Fascynuje nas budownictwo ekologiczne, poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, aby budowa domu była szybka i przyjemna. W codziennej pracy kierujemy się wartościami tj. jakość, bezpieczeństwo, zaangażowanie i rozwój – to one stanowią nasz swoisty SZKIELET.

Aktualnie powiększamy nasz wewnętrzny Dział Projektowy - poszukujemy:

ARCHITEKTA/KI

Miejsce pracy: Jaworzno (praca hybrydowa)

Twoje zadania:
- opracowywanie projektów gotowych budynków z zastosowaniem technologii drewnianej oraz innych
- kompleksowa obsługa Klienta w zakresie projektowania architektonicznego
- sporządzanie pełnej dokumentacji formalnej związanej z projektem

Nasze oczekiwania:
- wykształcenie architektoniczne
- min. 2 letnie doświadczenie w dziale projektowym
- mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej bez ograniczeń
- dobra znajomość ArchiCAD
- ogólna znajomość przepisów prawa budowlanego, warunków technicznych
- mile widziana praktyczna znajomość programu LUMION
- prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:
- stabilne zatrudnienie
- solidne wdrożenie i współpracę z profesjonalistami – podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem
- możliwość rozwoju zawodowego
- pozytywną atmosferę
- pracę hybrydową – w początkowym okresie wdrożenia stawiamy na Twoją obecność w naszej siedzibie, w kolejnym etapie – możliwość pracy hybrydowej
- dodatkowe benefity tj. karta sportowa i grupowe ubezpieczenie na życie

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj poprzez FORMULARZ!