Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024

Stażysta Python Developer (bez doświadczenia)

Fundacja Versus
  • Łódź, łódzkie

Informatyk

Umowa o pracę

Praktykant/stażysta

Poszukujemy utalentowanego stażysty, który chce rozpocząć swoją drogę w świecie programowania i jest gotowy uczyć się razem z nami. Jest to wyjątkowa okazja do dołączenia do naszego zespołu i zdobycia cennej praktyki w pracy z językiem programowania Python.

Obowiązki:

Zrozumienie i opanowanie podstawowych zasad języka programowania Python.
Udział w tworzeniu i wspieraniu rozwiązań programowych pod nadzorem doświadczonych programistów.
Wspieranie i testowanie istniejącego oprogramowania.
Udział w opracowywaniu nowych funkcji i ulepszeń.

Wymagania

Podstawowe zrozumienie zasad programowania.
Znajomość podstawowych koncepcji języka Python (mile widziana, ale nie wymagana).
Chęć nauki i rozwoju w obszarze programowania.
Umiejętność efektywnej pracy w zespole i nauki na praktyce.

Oferujemy

Szkolenie i wsparcie ze strony doświadczonych programistów.
Udział w interesujących projektach i pracy nad realnymi problemami.
Elastyczny grafik pracy.
Możliwość rozwoju kariery w naszej firmie po zakończeniu stażu.
Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie i chcesz rozpocząć swoją karierę jako Python Developer, dołącz do nas! Wyślij swoje CV i krótki list motywacyjny, wyjaśniający, dlaczego chciałbyś dołączyć do naszego zespołu.