Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.04.2024

Księgowa/Księgowy

Azonik Sp. z o.o.
  • Białystok, podlaskie

Księgowy

Umowa o pracę

Firma Azonik Sp.z.o.o. poszukuje doświadczonego księgowego/księgowej, który/a będzie odpowiedzialny/a za prowadzenie pełnej księgowości firmy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• dekretowanie i księgowanie dokumentów,
• prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych,
• rozliczanie magazynu,
• ewidencja i kontrola rozrachunków z kontrahentami,
• udział w kalkulacji podatków CIT i VAT,
• sporządzanie raportów.

NASZE WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z finansami lub księgowością,
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
• znajomość zasad ewidencji księgowej w formie pełnej księgowości i umiejętność stosowania ich w praktyce,
• umiejętność obsługi programów księgowych (np. Symfonia),
• znajomość przepisów podatkowych, w szczególności z zakresu ustawy CIT i ustawy VAT oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,
• bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
• dobra organizacja czasu pracy.

OFERUJEMY:
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pełny etat), godziny pracy pon-pt od 8:00 do 16:00,
• wynagrodzenie na okres próbny 4500 netto, po okresie próbnym 5000-5500 netto.

Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).