Key Account Manager z językiem niemieckim

Dremex
  • Głogów Małopolski, podkarpackie pow. rzeszowski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Przedsiębiorstwo wielobranżowe Dremex Sp. z o.o. - polski producent artykułów sanitarnych z marmuru syntetycznego, ze względu na dynamiczny rozwój firmy zatrudni kandydata na stanowisko Key Account Manager z językiem niemieckim.

Wymagania

• Doświadczenie w branży sanitarnej lub pokrewnej
• Doświadczenie w sprzedaży
• Znajomość języka niemieckiego – przynajmniej na poziomie B2
• Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych
• Dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint)
• Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

Zakres obowiązków:
• Realizacja celów sprzedażowych
• Współtworzenie strategii sprzedaży i marketingu dla danego rynku oraz jej realizowanie;
• Budowanie relacji z potencjalnymi klientami oraz utrzymywanie kontaktu z obecnymi klientami;
• Analizowanie rynku i panujących trendów oraz wdrażanie nowych produktów;
• Udział w wydarzeniach branżowych;
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
• Koordynacja i współpraca z pozostałymi działami firmy (produkcja, marketing, finanse)
• Raportowanie dziennej aktywności oraz planowanych działań;
• Bieżące raportowanie potencjału sprzedażowego klientów;

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające Twojej wiedzy
i doświadczeniu,
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B
• Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w stabilnej
i rozwijającej się firmie,
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• Pakiet socjalny (zniżki na ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do pakietu medycznego, zajęcia j. angielskiego w godzinach pracy)

Wynagrodzenie 5 000-15 000 zł netto
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)