Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024
Multi Auto Sp. z o.o.

Poszukiwana osoba do pracy na dziale "Kalkulacje i Kosztorysy" w Blacharni-Lakierni samochodowej

  • Białystok, podlaskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Honda Multi Auto to autoryzowany salon marki Honda, oferujący sprzedaż oraz naprawę pojazdów tej marki.

Witamy!

Poszukujemy osoby do pracy na dziale "Kalkulacje i Kosztorysy" w Blacharni Lakierni samochodowej MULTI AUTO w Białymstoku.

Zakres obowiązków:
-Praca biurowa
-Kalkulacja i kosztorysy szkód komunikacyjnych
-Obsługa napraw blacharsko lakierniczych (przeszkolenie na miejscu)

Wymagania:
-Pełna dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
-Punktualność
-Prawo jazdy kat. B
-Umiejętność pracy w zespole

Jest to umowa o pracę.

Wynagrodzenie do uzgodnienia na miejscu.

Zamiast wysyłania CV prosimy o kontakt na numer +48 602 199 943

Zakres obowiązków

  • Praca z klientem i obsługa napraw blacharsko lakierniczych (przeszkolenie na miejscu)
  • Kalkulacja i kosztorysy szkód komunikacyjnych
  • Praca biurowa polegająca na zarządzaniu i utrzymania porządku m.in. wszystkich dokumentacji

Wymagania

  • Pełna dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia blacharnii
  • Punktualność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • Zdobycie przydatnego doświadczenia
  • Stabilność pracy
  • Pozytywną atmosferę i komfortowe stanowisko pracy
  • Administratorem danych osobowych jest Multi Auto Sp. z o.o. 15-703 Białystok Al. Jana Pawła II 88, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Multi Auto Sp. z o.o. 15-703 Białystok Al. Jana Pawła II 88, NIP: 5421036506 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.