Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024
SMART-HR

Specjalista ds. sprzedaży - Branża FMCG

  • Poznań, wielkopolskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – firmy dystrybucyjnej, działającej w branży spożywczej, mająca ugruntowaną pozycję na rynku, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie

Zakres obowiązków

  • Aktywną sprzedaż produktów z portfolio firmy na terenie woj. wielkopolskiego,
  • Pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie oraz budowanie długotrwałych relacji,
  • Obsługę klientów detalicznych i hurtowych,
  • Realizację założonych planów sprzedażowych,
  • Analizę rynku na podległym terenie.

Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • Znajomości lokalnego rynku detalicznego,
  • Znajomości technik sprzedaży oraz negocjacji,
  • Umiejętności pozyskiwania klientów oraz utrzymywania długofalowych relacji,
  • Zaangażowania, dobrej organizacji pracy oraz nastawienia na realizację celów,
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Stabilne warunki zatrudnienia z dużymi możliwościami rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),
  • Pracę z rozpoznawalnymi markami, w rozwijającej się i nowoczesnej firmie.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Smart HR Anna Pycia-Pytlik 40-750 Katowice ul. Leszczynowa 5a, NIP: 9542335687. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

    Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.