Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
  • Tarnowo Podgórne, wielkopolskie pow. poznański

Logistyk

Umowa o pracę

Pełny etat

GreenWays Logistyka z Poznania to ośmioletnia firma o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku, zorientowana na ciągły rozwój i doskonalenie się w branży TSL, oferującej pełną obsługę w zakresie transportu, spedycji oraz logistyki krajowej i międzynarodowej. Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia, certyfikaty, polisy i licencje, upoważaniające nas do organizowania kompletnego, a co najważniejsze bezpiecznego, procesu logistycznego na terenie całej Europy. Nasze biuro oraz baza eksploatacyjna znajduje się w Poznaniu w województwie wielkopolskim. To doskonała lokalizacja i punkt logistyczny, umożliwiający szybki transport w każdym kierunku do krajów europejskich.

Sales Manager

Obowiązki

  • ???????? Chciałbyś działać w naszym dziale handlowym i posługujesz się językiem niemieckim na poziomie negocjacji biznesowych? Chętnie nauczymy Cię reguł: codzienny kontakt z klientem, metody negocjacji i współpraca międzynarodowa. W dodatku zapewnimy pełne wyposażenie potrzebne do sprawnego operowania jak smartfon, laptop oraz auto. A jeśli znasz już tę branżę to wdrożymy Cię w ekspresowym tempie w nasz system działania. Rozwój osobisty i konkurencyjne warunki zatrudnienia gwarantowane.
  • ???????? Verfügen Sie über exzellente Deutschkenntnisse und wären gerne in einer internationalen Umgebung tätig? Täglicher Kontakt, Verhandlungen und europäische Zusammenarbeit sind an der Tagesordnung bei Greenways. Wir bieten alles für professionelle Einarbeitung an: Smartphone, Laptop und Firmenwagen. Schnelles Handeln und logisches Denken sollten für Sie keine Herausforderung sein. Wir garantieren Selbstentwicklung und vorteilhafte Konditionen.
  • pozyskiwanie klientów

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - będzie dodatkowym atutem
  • wysoko rozwinięte umiejętności nawiązywania relacji partnerskich
  • współpraca z przewoźnikami i podwykonawcami
  • znajomość branży TSL - dobrze widziana lecz nie konieczna
  • własna inicjatywa, zaangażowanie, praca w zespole, umiejętności pracy pod presją czasu,
  • dobra organizacja stanowiska pracy, samodzielność, rzetelność,
  • podtrzymywanie długofalowych relacji z klientami

Oferujemy

  • dobrą atmosferę w pracy w młodym zespole
  • dobre warunki pracy
  • szkolenia, benefity, imprezy organizacyjne, etc...
  • niezbędne narzędzia pracy ( samochód, telefon, laptop )
  • stałą umowę o pracę