Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024

KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO

  • Raciąż, mazowieckie pow. płoński

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

1/05/2022

OBOWIĄZKI :

1. Nadzór nad pracą urządzeń i maszyn elektro-energetycznych w obszarze bloku energetycznego
2. Nadzór nad pracą kotłów parowych
3. Nadzór nad pracą maszynowni chłodniczej amoniakalnej
4. Nadzór nad pracą sprężarek powietrza i urządzeń pomocniczych
5. Nadzór nad pracą stacji uzdatniania wody
6. Nadzór nad pracą maszyn i urządzeń na działach produkcyjnych
7. Opracowywanie i realizacja planów remontów i inwestycji w zakładzie
8. Zamawianie maszyn, urządzeń i części zamiennych stosownie do planów inwestycyjnych i remontowych
9. Wykonywanie przeglądów wg zaleceń

Wymagania

  1. Wykształcenie min. średnie techniczne
  2. Doświadczenia na podobnym stanowisku
  3. Uprawnienia SEP
  4. Znajomość i umiejętność diagnozowania awarii
  5. Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  6. Samodzielność

Oferujemy

  1. Atrakcyjną i kreatywną pracę w rozwijającej się firmie
  2. Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach
  3. Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i umiejętności
  4. Mieszkanie zakładowe .
  5. Możliwość korzystania z samochodu służbowego

Oferty zawierające CV i list motywacyjny wraz z kodem ref. KPPR/05/22 oraz klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy kierować w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres: Aplikuj lub POLMLEK Raciąż Spółka z o.o., Ul. Zawoda 48, 09-140 Raciąż, tel. kontaktowy : (023) 6791145-8 wew. 247. lub 664027541 . Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.