Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024
  • Wrocław, dolnośląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Inżynier budowy

Twój zakres obowiązków

  • Współdziałanie z nadzorem budowy: majstrem/kierownikiem robót/budowy/projektu,
  • Przygotowanie procesu produkcji,
  • Bieżąca kontrola procesu produkcji – przestrzeganie procedur technologicznych,
  • Raportowanie nadzorowi budowy prowadzonych prac, zamawianie materiałów produkcyjnych (w szczególności betonu i stali),
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi i sprzętem, w tym bieżąca kontrola godzin pracowników,
  • Branie czynnego udziału w planowaniu robót oraz sporządzaniu harmonogramu budowy,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (inżynier w specjalności: Geotechnika, konstrukcje budowlano-inżynierskie (KBI), budownictwo ogólne (BO), budownictwo hydrotechniczne),
  • Posiadasz doświadczenie w zawodzie lub dopiero zaczynasz,
  • Masz wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Jesteś dokładny i zaangażowany,
  • Jesteś samodzielny w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Jesteś dobrze zorganizowany i kreatywny,
  • Jesteś gotowy do pracy w delegacji oraz do podróży służbowych,
  • Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego z uwzględnieniem słownictwa technicznego.

To oferujemy

  • Stałą pracę (pełny etat) w firmie działającej na polskim rynku od ponad 20 lat, należącej do międzynarodowej Grupy Vinci,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, w przypadku delegacji również samochód),
  • Pakiet świadczeń dodatkowych - ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, Multisport,
  • Akcjonariat pracowniczy,
  • Atmosferę partnerskiej współpracy,
  • Kursy językowe,
  • Dofinansowanie do komunikacji miejskiej / karta miejska,
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Program talentów

Soletanche Polska to również świetne miejsce pracy dla kobiet. Obecnie pracuje z nami 36 kobiet. (firma zatrudnia 235 osób z czego większość to pracownicy produkcji). Panie są obecne we wszystkich działach firmy, w tym top managemencie. Jest to największy odsetek kobiet w grupie Soletanche Bachy na świecie.