Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
ELEKTROMETAL ENERGETYKA SA

Konstruktor elektronik / Programista C/C++

  • Warszawa, mazowieckie

Elektronik

Umowa o pracę

Pełny etat

ELEKTROMETAL ENERGETYKA SA świadczy usługi z zakresu rozwiązań dla energetyki, które realizowane są przez zespół doświadczonych fachowców.

Nasz zespół to inżynierowie z olbrzymią wiedzą praktyczną, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. Synergia ich kompetencji w połączeniu z otwartością na niestandardowe pomysły oraz stosowanie nowoczesnych praktyk gwarantujących najwyższą jakość obsługi służą harmonijnej, opartej na dialogu współpracy z Klientami i budowaniu ich zaufania poprzez natychmiastowe reagowanie na zgłaszane potrzeby.

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C
  • C++

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania niskopoziomowego na mikrokontrolery
  • Uczestnictwo w projektowaniu, uruchamianiu i testowaniu układów prototypowych
  • Testowanie tworzonego oprogramowania
  • Tworzenie wysokiej jakości dokumentacji technicznej
  • Rozwiazywanie problemów technicznych
  • Sporadyczne wyjazdy serwisowe
  • Wykonywanie pozostałych prac zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (elektrotechnika, informatyka, telekomunikacja i kierunki pokrewne)
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość i doświadczenie zawodowe w programowaniu w językach C i C++
  • Samodzielność w rozwiazywaniu problemów
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi oraz lutowania
  • Znajomość języka angielskiego angielskiego pozwalająca na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Prywatna opieka zdrowotna, kata multisport
  • Dodatkowe zajęcia z lektorem języka angielskiego w ramach zespołu działu rozwoju

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Elektrometal Energetyka S.A.

Naszą energią są przede wszystkim ludzie!

Dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku z branży energetycznej Elektrometal Energetyka SA () poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Rozwoju Oprogramowania na stanowisko: Konstruktor elektronik/Programista C/C++